Poznajcie „Pozytywnych bohaterów streamingu”


Pandemia zmieniła nie tylko plany związane z naszym festiwalem jak i wszystkie inne. Zmieniła też oblicze streamingu pokazując jak ważny jest on nie tylko dla rozrywki ale też kontaktów międzyludzkich czy edukacji a nawet medycyny. Postanowiliśmy wyróżnić osoby i instytucje, które zostały pozytywnymi bohaterami streamingu czasów pandemii dodając nam w tym dziwnym okresie tak potrzebnej otuchy, dostarczając rozrywki, uśmiechu czy nawet zajmująć się czytaniem bajek dla dzieci podczas spontanicznych live na Instagramie. Oto wszyscy laureaci wyróżnień specjalnych dla „Pozytywnych bohaterów streamingu czasów pandemii: 

Zespół Teatru Ateneum za nagranie piosenki Wojciecha Młynarskiego “Jeszcze w zielone gramy” w podziękowaniu dla wszystkich zaangażowanych w walkę z pandemią.

NEWABRA TV za nagranie i opublikowanie w streamingu piosenki – apelu- “Zostań w domu”

https://fb.watch/2FkX8iinOt/

Adam Sztaba za aranżację utworu „Co mi Panie dasz” i stworzenie, złożonej z ponad 700 Artystów, orkiestry online #wdomuzagrane i Jacek Kościuszko za reżyserię teledysku do tego utworu wyświetlonego na Youtube już ponad 10 milionów razy !

https://fb.watch/2FkHs13ae-/

Kamil Kula – pomysłodawca oraz grające główne role Marta Żmuda Trzebiatowska, Małgorzata Kożuchowska i twórcy serialu „#ZostańWdomu” za komediowy serial o przyjaźni, miłości i rodzinie w cieniu pandemii stworzony online, non – profit, ku pokrzepieniu serc.

https://www.instagram.com/p/CJmTmrRpPZx/?utm_source=ig_web_copy_link

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan za spontaniczne, domowe, koncerty, czytanie dzieciom bajek i inne akcje mające nam pomóc przerwać czas pandemii.

https://www.instagram.com/tv/CJUByeXqod2/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/tv/CAignN-nlWI/?utm_source=ig_web_copy_link

Agata Młynarska – za #agatasiekreci – cykl instagramowych rozmów na żywo.

https://www.instagram.com/tv/CJWxhsenbRr/?igshid=vqn22m06j2f7

Krakowskie Biuro Festiwalowe za natychmiastową reakcję na nową rzeczywistość poprzez stworzenie platformy streamingowej PLAY KRAKÓW umożliwiającej dotarcie kultury do odbiorców w czasach pandemii i poszerzenie ich grona gdy wyłoni się nowa normalność.

https://www.instagram.com/tv/CJWcC_-KuTM/?igshid=usii9wf1tjwh

Joanna Koroniewska za zainicjowanie akcji #instanocka – spontanicznego czytania bajek dzieciom na żywo w streamingu. Do akcji przyłączyły się dziesiątki aktorów, celebrytów, influencerów.

https://www.instagram.com/tv/CJUS5-DqkSi/?igshid=15ykvi8sugpj

Weronika Truszczyńska za wyważone i aktualne vlogi z Chin czasów pandemii.

Artur Barciś za interpretację i odczytanie w streamingu na FB wiersza “Apel profilaktyczny” autorstwa Szymona Marhwiaka Barabacha i trafienie tym samym z ważnym przekazem do milionów Polaków.

https://www.facebook.com/barcislandia/videos/2878092172274052/

Piotr Gąsowski za instagramowe streamingi na żywo – domówki, prywatki, rozmowy czy “Świnstanocki” a także niezwykle emocjonalne i odważne relacje z ogarniętego protestami Mińska. 

https://www.instagram.com/tv/CJURVn9q59l/?igshid=1hlfkw8wiuacc

Grupa Żywiec za szybką reakcję na kwarantannę, odwołane koncerty i stworzenie streamingowego cyklu koncertów “Żywiec – Męskie granie z domu”

Player i Fundacja TVN Nie jesteś sam za #koncertdlabohaterów

https://www.instagram.com/tv/CJUOip1qfJd/?igshid=13mjem9s8jonv


Jedna odpowiedź do “Poznajcie „Pozytywnych bohaterów streamingu””

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.