Informacje dla nominowanych


Zostałeś nominowany/a do nagrody w festiwalu Best Stream Awards 2020? Te informacje mogą Ci się przydać!

Co może zrobić nominowany/a?

Trafiłeś do grona nominowanych, wielkie gratulacje! Zastanawiasz się, co możesz zrobić, żeby dać się lepiej poznać swoim fanom oraz tym, którzy dopiero poznają Twoją twórczość, dzięki festiwalowi? Oto nasze propozycje:

  • umieść grafiki we wszystkich kanałach social media wraz z linkiem do głosowania oraz osadź formularz do głosowania na swojej stronie internetowej/blogu (kody osadzania do poszczególnych kategorii znajdziesz na stronie Nominacje pod przyciskiem „udostępnij”). Pamiętaj o oznaczaniu wszystkiego hasztagami #beststreamawards oraz #bsa2020. Im więcej tego typu postów, tym większe szanse na wygraną!
  • nagraj filmik z podziękowaniami i apelem o głosy do swoich fanów, który umieścimy na oficjalnych profilach Best Stream Awards (zobacz film Cyber Mariana),
  • masz także możliwość nagrania filmiku ze swoimi rekomendacjami dotyczącymi muzyki, filmów, seriali, podcastów, audibooków i wszystkiego, co jest dostępne w streamingu. Zobacz, jak to zrobił Andrzej Piaseczny. Filmik opublikujemy na naszym FB i Instagramie. Jeśli wyrazisz chęć, materiały przygotowane przez Ciebie zostaną wykorzystane podczas gali i transmisji telewizyjnej.
  • każdego z nominowanych serdecznie zapraszamy do rozmowy w naszym festiwalowym podcaście, którą poprowadzi dyrektor artystyczny festiwalu Radek Kobiałko.

Najczęściej zadawane pytania

Jak głosować?

Głosowanie odbywa się poprzez formularze dostępne na naszej stronie internetowej w zakładce Nominacje. Każda kategoria posiada indywidualny formularz. W każdej kategorii głosować można raz na dobę (w jednej kategorii możesz głosować na kilka nominacji).

Do kiedy trwa głosowanie?

Głosowanie potrwa nie krócej niż do końca lutego oraz nie dłużej niż do końca marca 2020 roku. 7 dni przed końcem poinformujemy o tym na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.

Kiedy zostaną ogłoszeni zwycięzcy Best Stream Awards?

Zwycięzcy poszczególnych kategorii zostaną ogłoszeni podczas uroczystej Gali wręczenia nagród, której datę i miejsce podamy wkrótce. Gala ta odbędzie się maksymalnie dwa miesiące po zakończeniu głosowania.

Czy wyniki głosowania zostaną podane wcześniej? 

Nie, wyniki ogłosimy w trakcie wyżej wspomnianej Gali. Dla podgrzania emocji wcześniej udostępnimy jednak procentowy stosunek głosów (bez podawania nominowanych) w poszczególnych kategoriach.

Więcej na temat festiwalu opowiada jego dyrektor artystyczny Radek Kobiałko: 

100 tysięcy głosów w trzy głosowania? Posłuchaj, jak na nominacje zareagowali twórcy i ich fani! 

 

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.