Pierwszy raz więcej o „Best Stream Awards” !


Słuchasz podcastów, oglądasz w streamingu filmy, seriale, kanały i programy na YouTube, Instastories, transmisje live w mediach społecznościowych, filmiki w nich, słuchasz muzyki w aplikacjach jak Spotify, Deezer, Tidal, lubisz audiobooki… Na pewno robisz coś z tych aktywności więc nasz festiwal „Best Stream Awards” tworzymy również dla Ciebie.
Właśnie ruszył proces nominacji a Dyrektor Artystyczny festiwalu Radek Kobiałko nagrał podcast po raz pierwszy mówiąc publicznie o tym projekcie i zdradzając wiele szczegółów. Bo jak inaczej opowiadać o naszym festiwalu niż nagrywając i streamując podcast właśnie ? 😉

Wszystkie odcinki podcastu „Radek Kobiałko Nadaje” znajdziecie tutaj. Wkrótce specjalne odcinki z rozmowami z nominowanym do nagród „Best Stream Awards”
Strona podcastu „Radek Kobiałko Nadaje”

„BSA” to, prawdopodobnie, pierwszy taki na świecie festiwal nagród dla contentu wideo i audio dostępnego w streamingu na wszelkich platformach.
Wyróżniamy najważniejsze, najlepsze i najpopularniejsze realizacje, których na co dzień można oglądać/słuchać za pośrednictwem dedykowanych platform wideo/audio czy w mediach społecznościowych.
Wskazujemy zarówno te najpopularniejsze jak i te warte dostrzeżenia, oryginalne, unikalne. Nasz algorytm został opracowany tak by o szansach na nominacje nie decydowały tylko wyświetlenia czy odsłuchania.
Nagrody to ważna część naszego festiwalu, ale nie jedyna. Naszym celem jest również spotkanie twórców, specjalistów przedstawicieli z branży komunikacji cyfrowej, mediów, marketingu, biznesu oraz organizacji non-profit – stworzenie przestrzeni do inspirujących dyskusji wokół komunikacji cyfrowej oraz trendów technologicznych.
Kliknij i poznaj kategorie nagród. Wkrótce pierwsze głosowania !
W czasie uroczystej gali wręczenia nagród (której datę i miejsce ujawnimy już niedługo) – podsumujemy i nagrodzimy topowe kreacje streamingowe w 2019 roku, – przeanalizujemy i zaprezentujemy trendy dotyczące streamingu, – będziemy wymieniać się doświadczeniami, budując przestrzeń do rozwoju i tworzenia innowacji!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.