Dzieciaki rządzą na YouTube


Mówi się, że Youtube jest najpopularniejszą opiekunką na świecie. 81% rodziców dzieci w wieku do 11 roku życia pozwala im oglądać YouTube. Filmy z udziałem dzieci mają trzy razy więcej wyświetleń niż inne. Nie dziwne więc, że na liście najlepiej zarabiających Youtuberów rządzą dzieciaki a nr 1 jest 8 letni chłopiec.

Ryan Kaji

Ryan Kaji zadebiutował na YT mając 3 lata robiąc na swoim kanale unboxing zabawek i recenzując je. Dzisiaj jego kanał dla dzieci “Ryan’s World” ma ponad 23 miliony subskrybentów a na nim filmy zostały wyświetlone ponad 35 miliardów razy !!!
Ryan przeprowadza na swoim kanale też proste eksperymenty i nagrywa filmy edukacyjne. Dzięki filmom, własnej linii zabawek, agd, ubrań i kontraktom z Nickelodeon i platformą streamingową Hulu Ryan zarobił, od czerwca 2018 – czerwca 2019, 26 MILIONÓW DOLARÓW !!! Dało mu to pierwsze miejsce w rankingu najlepiej zarabiających Youtuberów na świecie przygotowanym przez Forbes.

Ten filmik Ryana wrzucony na YT 4 lata temu ma ponad miliard wyświetleń !

Ryan robi też więcej dla edukacji niż agencje rządowe. Publikuje wiele filmów edukacyjnych. Ostatni, o tym dlaczego należy myć zęby w 3 dni zdobył ponad 2 miliony wyświetleń.

Instagram Ryana

Anastazja Radzinskaya

5 letnia Anastazja Radzinskaya jest przykładem nieprawdopodobnej kariery. Urodziła się w Rosji z porażeniem mózgowym i lekarze obawiali się, że nigdy nie będzie mówić. Jej rodzice zaczęli publikować na YouTube filmy pokazujące jej leczenie i rozwój by krewni i znajomi mogli zobaczyć postępy. Teraz Nastya ma 107 milionów znajomych na całym świecie bo tyle osób subskrybuje jej 7 kanałów YT a filmy z nich zostały wyświetlone ponad 42 miliardy razy !!!! Dziewczynka zarobiła przez rok 18 milionów dolarów zajmując trzecie miejsce w rankingu Forbes.
772 miliony wyświetleń filmiku ze spaceru Anastazji z Tatą do ZOO robi też wrażenie

Pod wrażeniem są też sponsorzy. Danone i Legoland już wypisali dla Anastazji sześciocyfrowe czeki a na rynku ma się pojawić jej linia zabawek, gra mobilna i książka. Uff to dobrze, że ktoś wciąż wierzy, że dzieci chcą też czytać 😉 Anastazja ma już też inne plany na życie i zapowiada, że będzie trenerem delfinów i lekarzem kotów 🙂
Co najciekawsze kanał jest w języku rosyjskim.

Instagram Anastazji

W Polsce na 4 miejscu kanałów z największą ilością subskrypcji jest Bazzyland z filmikami i bajkami dla dzieci. 3 780 000 osób śledzi ten kanał a filmiki z ciężarówkami i koparkami miewają nawet 100 milionów wyświetleń.

A teledyski z przebojami dla dzieci mają więcej wyświetleń niż niejednej z gwiazd pop

Kliknij i dowiedz się jak wygląda top Artystów 2019 Spotify Polska

A na koniec lekko stronniczo o najlepiej zarabiających Youtuberach 😉


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.