Top seriali widzów „Jakbyniepaczec”


Pod egidą tego popularnego vloga odbyło się kolejny raz głosowanie na najlepsze seriale roku i powstał Top seriali widzów „Jakbyniepaczec”. Są już wyniki! Sprawdźcie, jak i dlaczego głosowali fani. Kaja Szafrańska opowiada też o tym, jak zmieniał się rynek seriali w streamingu w roku 2019, wspomina o największych rozczarowaniach, niespodziankach i prognozach. Trwa wyścig platform i producentów. Czy ilość przekłada się na jakość? Masowo na pewno nie, ale na świecie był to rok seriali wybitnych.

Nie ma nic lepszego niż konkurencja. Nowe streamingowe platformy rozpoczęły prawdziwy wyścig zbrojeń producentów filmów i seriali. Kto będzie ofiarą tej wojny to się okaże ale bezsprzecznie skorzystają na niej widzowie. Czeka nas niewątpliwie rok pełen wielu godnych uwagi produkcji. Prawdopodobnie 2020 przyniesie nam najwięcej premier w historii. Wydaje się, że nie ma już miejsc na nowe platformy ale naszym zdaniem będzie ich więcej, z tym, że bardziej niszowych z ofertami dla bardzo wymagającego i określonego widza. Reasumując to będzie piękny i ekscytujący rok dla serialożerców 😉 Ale wracajmy do 2019 i Top seriali widzów „Jakbyniepaczec”.
UWAGA – ten ranking powstał jeszcze przed premierą Wiedźmina więc…

Kliknij i dowiedz się jakie seriale były najpopularniejsze w USA w ostatnim tygodniu 2019

Głosowało ponad 10 tysięcy osób. Posłuchajcie i zobaczcie jakie seriale wybrali a wkrótce przekonamy się, które z nich zostaną nominowane do Best Stream Awards 2020.

Możecie zobaczyć i posłuchać zwiastuny, recenzje i ścieżki dźwiękowe a nawet podcasty wszystkich seriali, które znalazły się w TOP 2019 vloga @jakbyniepaczec. Wrzucamy je w dowolnej kolejności odsyłając Was do obejrzenia całego odcinka, z którego dowiecie się jaka była 😉
Kliknij i obserwuj Jakbyniepaczec na FB
Kliknij i poznaj TOP 2019 polskich podcastów na Spotify

„EUPHORIA” 

Recenzja serialu

Posłuchajcie muzyki z serialu

Euphoria na Instagramie

„THE CROWN 3” 

Recenzja 3 sezonu serialu

Posłuchaj pięknej oprawy muzycznej The Crown

„SEX EDUCATION”

Recenzja

CHERNOBYL

Recenzja mini serialu „Chernobyl”

Soundtrack „Chernobyl”

 

STRANGER THINGS 3

LA CASA DE PAPEL

BoJack Horseman

DARK 2 

MINDHUNTER 2 

The End of the F***ing World: Season 2 

@jakbyniepaczec na FB


0 odpowiedzi na “Top seriali widzów „Jakbyniepaczec””

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.