Amazon zapowiada nowy serial – producentką Nicole Kidman


Amazon zapowiedział nowy serial o tytule „The Expatriates”. Za reżyserię odpowiedzialny jest Lulu Wang, za produkcję Nicole Kidman. 

Serial produkowany przez znaną aktorkę i jej firmę Blossom Films jest ekranizacją powieści Janice Y.K Lee „The Expatriates”, która opowiada historię trzech amerykańskich kobiet mieszkających w Hong Kongu. Ich losy przeplatają się wzajemnie, pokazują świat pełen sojuszy, szczerych prawd i tajemniczych przesądów. Wspólna społeczność to miejsce, w którym buduje się i traci fortuny, rodziny łączą się i rozdzielają, a tożsamość potrafi stworzyć się na nowo i przekształcić w poszukiwaniu niezwykłego życia.

 – Jestem bardzo podekscytowana współpracą Blossom-Amazon – powiedziała Kidman. „The Expatriates” to dopiero początek naszego wspólnego celu, jakim jest tworzenie przepysznych historii z czymś znaczącym do powiedzenia na temat świata – dodała. 

Nicole Kidman razem ze swoim partnerem z Blossom Films, Perem Saarim, będą producentami wykonawczymi. Gwiazda ma także wystąpić w jednej z ról.

Lulu Wang, reżyserka, scenarzystka i producentka („Kłamstewko”) zajmie się scenariuszem cyklu oraz reżyserią przynajmniej kilku odcinków.

Źródło: nytimes.com


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.