„Motyw” – kolejny serial TVN z premierą w player.pl


TVN zaprezentował swoją nową produkcję. Pierwszy odcinek serialu „Motyw” miał premierę 12 grudnia br. w serwisie player.pl. Wszystkie z dziesięciu odcinków będą udostępniane płatnie. 

O tym, że TVN odnalazł nowy i skuteczny sposób na seriale, pisaliśmy tutaj. 

Kolejna produkcja, stworzona z myślą o poszerzającym się gronie widzów internetowych, jest dostępna premierowo wyłącznie w serwisie player.pl. Następne odcinki będą pojawiać się w tygodniowych odstępach. Za obejrzenie każdego z nich trzeba będzie płacić. Wyjątkiem będzie pierwszy odcinek, który po pojawieniu się drugiego odcinka zostanie udostępniony za darmo.

Akcja 10-odcinkowego „Motywu” toczy się w Gdańsku i przedstawia historię miłosnego trójkąta Luizy, „Czarnej” oraz Maksa. Fabułę serialu otwiera zbrodnia, a tłem całej sprawy są tajemnice sprzed lat. Serial opisuje hasło: „Każdy jest zdolny do zła, potrzebny jest tylko… Motyw”.

W role główne wcielają się m.in.: Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Grochowska, Michał Czernecki, Andrzej Konopka, Magdalena Walach, Olga Bołądź oraz Adam Ferency.

Muzykę na potrzeby „Motywu” skomponował kompozytor, dyrygent i producent muzyczny Jimek, a piosenkę pt. „Przerwij sen” nagrała Kasia Kowalska.

,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.