TVN znalazł sposób na seriale – player.pl


Konrad Kozłowski z antyweb.pl w swoim felietonie pokazuje, że droga, którą obrał TVN może okazać się strzałem w dziesiątkę. O co chodzi? O produkcję seriali, których premiery, a nawet cała dystrybucja odbywa się w… sieci! 

Rosnąca popularność serwisów vod jest wynikiem odejścia, zwłaszcza młodych, widzów od telewizorów. Ludzie chcą swobodnie i w dogodnym dla nich czasie wybierać seriale i programy, którymi są zainteresowani, korzystając z platform z wideo na życzenie.

Tym tropem ewidentnie idzie TVN, produkując kolejne seriale, których premiery trafiają w pierwszej kolejności do sieci. Szlaki przetarł serial „Chyłka” na podstawie prozy Remigiusza Mroza, oznaczana jako Player Original. Zadebiutowała najpierw online, a dopiero kilka miesięcy później trafia do ramówki kanałów TVN-u. Obecnie możemy oglądać na Playerze drugi sezon serialu – „Chyłka – kasacja”, który na razie nie jest emitowany w telewizji.

To jednak niejedyna propozycja TVN. Trwają prace nad kolejnym serialem, który docelowo swoją premierę będzie miał właśnie w Playerze. Chodzi o serial kryminalny „Szadź”, z Maciejem Stuhrem i Aleksandrą Popławską w obsadzie.

Polecamy cały felieton Kondrada:

https://antyweb.pl/player-seriale-chylka-szadz/


0 odpowiedzi na “TVN znalazł sposób na seriale – player.pl”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.