O festiwalu

Best Stream Awards to pierwszy w Polsce FESTIWAL NAGRÓD DLA TWÓRCÓW KONTENTU WIDEO I AUDIO DOSTĘPNEGO W STREAMINGU na wszelkich platformach.

Informacja o naszym przedsięwzięciu dotarła już do 25 milionów Polek i Polaków, a dzienne zasięgi w trakcie poprzedniej edycji sięgały 800 000 użytkowników!

O naszych działaniach informują nie tylko media life-stylowe, technologiczne i branżowe, ale przede wszystkim sami twórcy.

Wyróżniamy aktorów, gwiazdy, producentów, vlogerki, vlogerów, podcasterki, podcasterów, podróżniczki czy podróżników. To dzięki ich autentycznemu zainteresowaniu udało nam się dotrzeć tak szeroko i skutecznie w rekordowo krótkim czasie. Nagradzamy najważniejsze, najlepsze i najpopularniejsze realizacje, które na co dzień można oglądać/słuchać za pośrednictwem dedykowanych platform wideo/audio czy w mediach społecznościowych – w kilkudziesięciu kategoriach.

Nasz festiwal to także KONFERENCJE, WARSZTATY, SPOTKANIA twórców i odbiorców.

Kreujemy PRZESTRZEŃ DO SPOTKAŃ twórczyń i twórców z nie tylko, różnych obszarów tematycznych, czy platform dystrybucji kontentu ale też światów „starych” i „nowych mediów”, szukając tego co je łączy, a nie dzieli.

Chcemy inspirować, edukować i wspomagać rozwój w obszarach streamingu oraz dbać o eksponowanie, nie tylko popularnych,
ale też niszowych aczkolwiek wartościowych treści.

Nasz algorytm będzie wykluczać i piętnować patologiczne treści, edukując odbiorców, tak aby zmniejszać zasięgi „patoinfluencerów”.

Laureaci edycji AUDIO 2023

Sprawdź, kto otrzymał nagrodę Best Stream Awards Audio w 2023 roku!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

REMIGIUSZ MRÓZ 


OBEJRZYJ PEŁNĄ RELACJĘ Z ROZDANIA NAGRÓD

Nagrody

 

50 statuetek

trafiło do laureatek
i laureatów pierwszej edycji
Best Stream Awards!

250 statuetek

aż tyle ma trafić do laureatek i laureatów podczas tegorocznej edycji festiwalu!

Platformy streamingowe

Nagradzamy kontent twórczyń i twórców streamowany na takich platformach jak:

Kontakt

Już wkrótce rusza kolejna edycja Best Stream Awards! Jeśli szukasz informacji na temat naszego Festiwalu, skontaktuj się z nami mailowo lub przez social media 🙂

Email: kontakt@beststreamawards.net

 


Facebook


Instagram